Privatumo ir duomenų valdymo politika

PRIVATUMO POLITIKA

Į jūsų asmeninius duomenis žiūriu atsakingai, tad toliau bus aprašyta, kaip Kemsynai juos tvarko ir saugo:

  • Jei apsilankėte mano puslapyje www.kemsynai.lt, serveris išsaugos jūsų IP adresą ir naršyklės versiją (User Agent). Ši informacija išlieka kelis mėnesius. 

  • Jei jums įdomi mano veikla ir užsiprenumeravote mano naujienlaiškį, jums reikės įvesti savo vardą ir el. pašto adresą. Jis bus naudojamas rinkodaros tikslais: priminti jums apie naujus tekstus arba kitas veiklas. Naujienlaiškio galėsite bet kada atsisakyti, paspaudę mygtuką laiško apačioje. 

  • Jei norite su manimi susisiekti, kontaktų formoje prašysiu įvesti savo vardą, el. pašto adresą, temą ir žinutės tekstą. Jūsų pateikta informacija matoma tik man, Karolinai Kuraitei-Jocienei.

  • Jei mane sekate Instagram paskyroje, jūsų komentarai, kaip ir mano paskyra yra vieši ir gali būti matomi kitiems interneto naudotojams. Jūs pasirenkate, kiek norite atvirauti komentuodami ir dalindamiesi. Jūsų siunčiamos privačios Instagram žinutės nėra perduodamos jokiems tretiesiems asmenims. Aš neatsakau už tai, kaip Instagram tvarko asmens duomenis. Su Instagram privatumo politika galite susipažinti paspaudę čia.

  • Jeigu parašėte man elektroninį laišką, Jūsų pateikta informacija yra matoma tik man, Karolinai Kuraitei-Jocienei. Aš neatsakau už tai, kaip Google tvarko asmens duomenis. Su Google privatumo politika galite susipažinti paspaudę čia

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Slapukas (angl. cookies)  – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto svetainės į asmens kompiuterį, kad būtų galima atskirti asmens kompiuterį, naršyklės tipą ir matyti asmens veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja asmens naršyklę kiekvieną kartą asmeniui apsilankius interneto svetainėje. Slapukai neleidžia įsiminti asmeninės informacijos (tokios kaip asmens vardas ir adresas). Svetainėse slapukai naudojami siekiant vesti statistiką, tokią kaip asmenų apsilankymų interneto svetainėje skaičius ir srautas. Tokia informacija nebūna susieta su asmenine informacija. 

Jūs galite bet kada išjungti ar aproboti slapukų naudojimą, tačiau be slapukų kai kurios interneto svetainės  funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai. Išsamesnė informacija pateikta adresu AllAboutCookies.org.

MANO PAREIGOS:

  • Duomenų valdytojas (Karolina Kuraitė-Jocienė)  įsipareigoja neatskleisti klientų asmens duomenų tretiesiems asmenims. Klientų asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.

  • Asmens duomenys ir informacija tvarkomi naudojant saugias priemones, apsaugančias šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo arba kitų neteisėtų veiksmų. Jūsų asmeninė informacija yra saugoma laikantis konfidencialumo.

JŪSŲ TEISĖS:

  • Jūs turite teisę žinoti, kokius jūsų duomenis ir kaip aš valdau, įskaitant ir tuos, kuriuos pats (-pati) mums pateikėte. 

  • Jūs taip pat galite drąsiai reikalauti, kad ištrinčiau visus turimus jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos privalau išsaugoti pagal įstatymą administraciniais, teisiniais ar saugumo tikslais.

  • Iškilus klausimams kreipkitės el. paštu kuraitekarolina@gmail.com.

creative copywriter & content writer

Paslaugos

Kūrybiniai tekstai

● Pasakos, pamokos;
● Knygų apžvalgos;
● Kiti kūrybiniai tekstai.

Svetainių tekstai

● Tinklaraščių įrašai;
● SEO tekstai;
● Produktų ir paslaugų aprašymai;
● Pradžios puslapių tekstai;
● Puslapių „Apie mane / mus“ tekstai;
● Kiti svetainių tekstai.

Naujienlaiškių tekstai

● Kampanijų tekstai;
● Automatizuotų laiškų tekstai;
● Kiti el. pašto tekstai.